What huck means? I found the word from someplace and I can't translate it into finnish, thank you.
Eli tietääkö kukaan mitä tarkottaaa englannin sana huck suomeks?
The word I can't translate
wordless
7
674
Vastaukset
- sanasta
Huckaback = tiivis kangas josta tehdaan pyyhkeita.
- next please...
'''
- englanniksi,
kun suomeakin osataan?
- Ming Yue
Same than whatta hel mitä helvettiä...
But why wrote huck it should be heck. - can be found
in the English-Finnish craft dictionary. Google for 'käsityösanakirja' or ask from a book store.
- lataa sanakirja
niitähän on pilvin pimein netissä.
- koitanpa kuitenkin
Huck (hŭk): verb. To throw, to toss; in cycling, kayaking, snowboarding, and similar sports, to ride over a drop-off. See also: sending it, try it with more speed.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Rukoilimme Länsimuurilla 2000 vuoden jälkeen, Jumalamme oli antanut meille kaiken takaisin
Western Wall, In our Hands. 55th Para. https://www.youtube.com/watch?v=u4BJAppyCSo https://en.wikipedia.org/wiki/55th_252618Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.1162466Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup242020Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.581953Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua271510Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu3081259- 601053
- 2581023
- 53960
- 146923