Tän päivän Hesarissa oli mielenkiintoinen sinkuille suunnattu matka Tahkolle?
Voiko tämmöisille osallistua ja onko siellä oikeata porukkaa?
Onko kellään kokemuksia?
Voiko tämmöisille osallistua ja onko siellä oikeata porukkaa?
Onko kellään kokemuksia?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Hei milloin tällainen tapahtuma järjestetään?
Moi Mari ja muutkin kiinnostuneet
Tarjolla on netin mukaan kolme eri sinkkumatkaa , joista eka jo ennen pääsiäistä high-season aikaan (3.-5.4.) ja kaksi muuta 17.4. ja 24.4.,jolloin hinnat ovat edullisempia. tarkemmin www.pmc.fi -sivuilta.
Olis tosi kiva lähteä tällaiselle viikonloppumatkalle,jos mukaan tulisi kivaa porukkaa. Ni..iin.
Kyllä mä ainakin voisin aatellä lähteväni, en tosin ole koskaan ollu, mut mitäs siinä nyt voi hävitä? Ei mulla ole , vaikka sinkku olenkin, niin hirveetä hinkua just välttämättä pariutua mutta ainahan hauskaa voi pitää. Niin että ketä lähtee mukaan ;) ??
ihan mukava ajatus tuo sinkkumatka. Onko kukaan koskaan ollut, vois kertoa tosiaan kokemuksia, kannattaako lähteä. Olis kiva tietää minkä ikäisiä tällaisella reissulla on - onko ihan nuorta porukkaa - itse en enää ole ihan nuori nimittäin, mutta nuorekas kumminkin.