pelailen sun kanssa?... Miksi? :(
Luuletko
oikeasti, että
141860
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
liian hyvä ollaksesi totta...
Tosin vahinko taisi tapahtua jo.
???
pyörin täällä?
sulla on monta "säätöö" samaan aikaan!
näkis olemattomia?
Mikä on säätö? Ei tunne pelailijasanastoa. Onko se semmosta, että on tunteita jotain kohtaan tai joku luulee niitä olevan vaikk ei oiskaan. Kukaan tuskin huvikseen vain "säätelee"?
osa 384823462:
"Säätö"
ompi semmoinen kehitelmä, jossa wiritellään ynnä "säädetään" ihmis-suhtehiden tilaa siten, että vastapuolella saatawana joko tulewa puoliso, tahi ainakin hywä pano-puu olisi.
mutta kyllä sitä välillä pelkään...
että mun kanssa pelaillaan, mutta tiedän kyllä paremmin. Vaikka kyllähän asiat joskus pelottaa vaikka tietäisi mitä.
En pelaile kenenkään kanssa. Sen vuoksi näytin jo kaikki korttinikin, koska en halua pelata mitään. Eikä multa löydy takapuolen alta lisää kortteja, mitä jotkut kanssani korttipelejä pelailleet aina väittävät :)
ollut minulle, kun minä en ole mitään kortteja nähnyt =)
sille, joka on ne nähnyt.
Olenko se vaan minä vai kuulostaako tuo jotenkin kaksimieliseltä, että on nähnyt "jonkun kortit" :D Ei siis ole sellaista nähnyt, herranjestas älkää kuvitelko liian pitkälle :D Väsyttää, tämä on varmaan merkki että pitäisi mennä nukkumaan :)
Vaikkei tää mua koskekaan, kunhan sekaannun. Älä juo liikaa kahvia jos olet jo valmiiksi stressaantunut. Rakastan sua. Kiire...
mä taidan olla aina näillä palstoilla, kun huomaan nää viestit nopeesti :)
Kuulostaa siltä, että puhut kokemuksesta. Ethän itsekään sitten juo liikaa kahvia? Ainakaan valmiiksi stressaantuneena. Ja jos on stressiä, niin yritä ottaa rauhallisesti. Mulla ainakin on yksi juttu minkä takia stressistä toipuminen ottaa vähän enemmän aikaa, siksi toivoisin että muutkin ihmiset yrittäisi ihan oikeasti olla stressaamatta kauheasti.
Mäkin rakastan yhtä ihmistä jonka en halua murehtivan tai stressaavan mistään :)
Pelkään joskus, että sille tulee vielä mahahaava, jos sen mieltä painaa kauheasti asiat. Ei liikaa kahvia, eihän.
Oot ihan hassu :) Toivottavasti sulla on kiva päivä, ja toivottavasti muistat itsekin levätä kun ehdit. Se on tärkeää.
vaihdat mieltäsi. Ensin torjuit, taas haluat tavata minua. Miten voin olla varma mistään?
Älä leiki kanssani. Et tiedä miten paljon sinua rakastan... Ole kiltti, ja ole rehellinen, ja kerro mitä oikeasti tunnet minua kohtaan. Elämäni olisi niin paljon helpompaa.