Yhdelle pellelle

Sitähän tässä on vaan ooteltu että millon se tapahtuu. Lähipäiväthän tuon näyttää.
41740
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

itsekkin kaivata itsellesi köpelöä oloa xD

Äänestä

kun asioita ei voi selvittää normaalisti eli puhumalla vaan vittu hakkaamalla!ei oikein fiksua ja itelleenhän se ongelmia vaan teettää..mitäpä sitä tollasille puhumaan mitään kun ei niillä siellä päässä mitään muuta liiku paskaa kilpasilla rinkiä..

Äänestä

Olisiko kyseessä Tuhkakylän Pelle?

Äänestä

bedofiili,,olisit itse aivan hiljaa,sinut on merkattu kuten muutkin siat.

piru löytää kyllä omansa.
Äitisi itkee sitä:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


käymässä köpelösti kirjoitti:

Sitähän tässä on vaan ooteltu että millon se tapahtuu. Lähipäiväthän tuon näyttää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu