ähähähä kutti kutti :::::::>>>
:::::::::nyt on perjantai:::::::::::
viikonloppu viikonloppu viikonloppu viikonloppu
viikonloppu viikonloppu viikonloppu viikonloppu
viikonloppu viikonloppu viikonloppu viikonloppu
viikonloppu viikonloppu viikonloppu viikonloppu
viikonloppu viikonloppu viikonloppu viikonloppu
joukolla jäätä särkemään,nyt kaikki joukolla jäätä särkemään tissejä puristeleen naisia antautuvaisia
siittäs,
8
450
Vastaukset
- e tykkää kyllä tykkee
------------------------------------
--------------------------------------------
--------------------
-----------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------()()()()()()()()()()()()()()()()()()
()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()
mitä täh ei mitään- Börje.
Me tavattas tykkä tule vaikka absille niin
mennään vaikka meille jos tulet niin saat
laskia vaikka sisälle
- auts töks töks
miksi Saatana meitä rankastaan tuommosella porukalla ei jumaliste mikä Helevetin suojapaikka tämä pitäjä oikein on?
- tää palstako ???
()()()()()()
()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()
- Oulumies
jo nukkuu ja paa korkki kiinni.
Aamulääkkeet ottamatta??- kyllä...kyllä
kyllä...kyllä
- ruukaa
kyllä...kyllä kirjoitti:
kyllä...kyllä
aina nuin hokia.
- ihan_ite_30
Kuule omaan peiliis ja oo hiljaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h32711Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062491Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv42229Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.441855- 321433
Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska141413- 1761145
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1011124Persu ajoi autoa
Ajoi lapsen yli https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/597a7468-3d1d-455e-bed2-21c1efc31ac1201043Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?81928