minullekin.
Kysyisin eräästä tummasta miehestä, jonka kanssa olemme tunteneet vuoden. Soittelemme ajoittain, tänäänkin, sitä ennen taukoa oli 3 kk. Mitä tämä mies minulta haluaa ja onko hän tosissaan kanssani? Näetkö meille yhteistä?
Ennustus
2
138
Vastaukset
- pisara***
en tiedä onko tästä sinulle mitään hyötyä kun olen vasta harjoittelija mutta yritän nyt katsoa tätä..
näkisin että teillä on mahdollisuuksia syväänkin suhteeseen. tästä miehestä paistaa luovuus. hänellä taitaa olla monta rautaa tulessa..tämä mies etsii jatkuvaa iloa ja rakkautta, mutta hän on vielä epävarma omista tunteistaan.
teidän yhteisistä energioista voisin sen verran sanoa, että tunteita näkyy molemmin puolin kyllä, mutta jotenkin hiljaista silti on. vanhoista kuvioista olisi päästävä eroon ennen kuin tämä uusi voisi edes kunnolla alkaa, mutta näen silti mahdollisuuden. ystävinä tulette ainakin pysymään jos ei rakkaussuhteeksi yllä. hyvät mahdollisuudet ovat. olkaa molemmat rohreita, se kantaa pidemmälle!
aurinkoista kevättä!- ap.
Pisara, oikein hyvin tulkittu tilannettamme. Hiljaista on molemmin puolin, vaikka kyllähän me toisistamme pidämme hyvinkin paljon. Monta rautaa tulessa uskon tarkoittavan hänen kohdallaan, että naisia juu... siitähän se aikaisemminkin kiikasti, en ottanut häntä tosissani siksi.
Hienoa, jatka vain tulkintojasi, tuosta on hyvä aloittaa... ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h32711Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062481Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv42229Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.441845- 321433
Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska141413- 1761145
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1011124Persu ajoi autoa
Ajoi lapsen yli https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/597a7468-3d1d-455e-bed2-21c1efc31ac1201043Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?81928