minullekin.
Kysyisin eräästä tummasta miehestä, jonka kanssa olemme tunteneet vuoden. Soittelemme ajoittain, tänäänkin, sitä ennen taukoa oli 3 kk. Mitä tämä mies minulta haluaa ja onko hän tosissaan kanssani? Näetkö meille yhteistä?
Kysyisin eräästä tummasta miehestä, jonka kanssa olemme tunteneet vuoden. Soittelemme ajoittain, tänäänkin, sitä ennen taukoa oli 3 kk. Mitä tämä mies minulta haluaa ja onko hän tosissaan kanssani? Näetkö meille yhteistä?
Vastaukset 2
Vanhimmat
en tiedä onko tästä sinulle mitään hyötyä kun olen vasta harjoittelija mutta yritän nyt katsoa tätä..
näkisin että teillä on mahdollisuuksia syväänkin suhteeseen. tästä miehestä paistaa luovuus. hänellä taitaa olla monta rautaa tulessa..tämä mies etsii jatkuvaa iloa ja rakkautta, mutta hän on vielä epävarma omista tunteistaan.
teidän yhteisistä energioista voisin sen verran sanoa, että tunteita näkyy molemmin puolin kyllä, mutta jotenkin hiljaista silti on. vanhoista kuvioista olisi päästävä eroon ennen kuin tämä uusi voisi edes kunnolla alkaa, mutta näen silti mahdollisuuden. ystävinä tulette ainakin pysymään jos ei rakkaussuhteeksi yllä. hyvät mahdollisuudet ovat. olkaa molemmat rohreita, se kantaa pidemmälle!
aurinkoista kevättä!
Pisara, oikein hyvin tulkittu tilannettamme. Hiljaista on molemmin puolin, vaikka kyllähän me toisistamme pidämme hyvinkin paljon. Monta rautaa tulessa uskon tarkoittavan hänen kohdallaan, että naisia juu... siitähän se aikaisemminkin kiikasti, en ottanut häntä tosissani siksi.
Hienoa, jatka vain tulkintojasi, tuosta on hyvä aloittaa... ;)