Arvatkaa mitä miehet katselivat ABC:llä

tänään mielenkiintoisen näköisenä?
10790
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

----------

Äänestä
  • Aloittaja

    persettä ylempänä.

    Äänestä

Ne katso

Äänestä
  • Aloittaja

    sinnepäin.

    Äänestä

kopio lähtee just' nyt ABC:n johtoportaaseen todistuksena siitä, minkälaista porukkaa siellä istuskelee aikaa kuluttamassa ja asiakkaita häätämässä.

Äänestä

että silee...

Äänestä
  • Mitähän silmää se Jussi on vilkkuillu, kun isäntäki tossa sano, että takana on sitte se persesilmä?

    Äänestä

KIINNOSTAA

Äänestä
  • Aloittaja

    niitä mielenkiinnolla katsellut.

    Äänestä

pistit sillon ku MIEHET kahteli??

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


jj.vaha-tuisku kirjoitti:

tänään mielenkiintoisen näköisenä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu