Paras pakettiauton vuokraus paikka turussa

Kysyn vaan

Haluaisin tietää parhaan turussa sijaitsevan pakettiauto vuokraamon? Tässä on tulossa muutamakin muutto lähiviikkoina, joten pitäisi tietää mistä saisi lyhyelläkin varoitusajalla edulliseen hintaan.

Kiitos jo etukäteen kaikille vastanneille.

6

1361

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kilpailuta vaikka muutto

      www.tarjouskilpailu.fi. Tuolla voit kilpailuttaa ilmaisella muuttokuorman, tai vaikka pelkän pakettiauton vuokrauksen. Saa helposti tarjouksia vaikkapa sähköpostiin. T:tarjouskilpailu.fi-tiimi

    • kaupunkilehti

      "Turkulainen" 18.3.2009 sivu 7.
      On parikin ilmoitusta.
      Voin laittaa tähän puh. numerot jos et niitä löydä.

      • muutamia

      • keskustassa

    • lasse71

      Turun Akselintiellä olevaa firmaa ainakin kannattaa välttää. Sain sieltä ikivanhan kolme kertaa universumin ympäriajetun louskun. Kuljettajan penkistä puuttui pehmusteet, ovien topparit eivät toimineet ja kaiken huipuksi sivuovi oli hitsattu kiinni mikä haittasi suuresti rämän lastausta. Hintaa ei tietenkään laskettu, vaan työntekijä ilmoitti olevansa pelkkä "välikäsi". Todella ala-arvoinen suoritus.

    • Anonyymi

      Turku paku on kätevä mesta toispual jokke. Netistä saat varattua kalenerin avulla haluamasi ajan ja maksettau vuokrauksen samantien.

      Nouto ja palautus puolestaan onnistui älyttömän helposti avainkoodilukollisten kaappien avulla. Ei mitään ylimääräisiä sähläyksiä missään kohtaa.

      https://turkupaku.fi/

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      106
      2185
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      886
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      64
      791
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      46
      780
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      696
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      511
      686
    7. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      630
    8. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      60
      570
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      570
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      551
    Aihe