Tarjouksia otettais vastaan kun pitäis saada mazda leimalle. Pohjassa hitsattavaa mutta itellä ei paikkaa korjata. Homma ei olisi kauhean kiireellinen kunhan sais sen huhtikuun puoliväliin mennessä valmiiks. Voin ite auttaa purkuhommissa ja hionnassa. massaus myös onnistuu omilta osin. Korjaamohinnoilla en lähde tekee. Osaavalle kaverille maksan suoraan käteen.
Löytyiskö autonkorjaajaa
Porvoosta
41007
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
[email protected]
se että jos saat jonkun tekemään mazdasi tekohengityksen, älä edes ehdota ammattimiehelle että voit olla apuna. Maksaa varmasti tuplasti. Mikään ei ole raskaampaa kuin kaikkitietävä niskaanhengittävä niskapoka.
Paras vaihtoehto tietenkin olis mullekkin ettei tarvis muuta kun maksaa. Ja vaihto katsastettuunkin on mielessä. Katotaan nyt jos tulis hyvä korjaus/vaihtotarjous. Kyseessä on siis mazda 323F 1,6i -91. Kilometrejä on 215000 ja väri punainen. Kohtalaisen siisti sisältä ja päältä.
Mä oon vetässy kerran tollasella katolleen mettään myrskyläntiellä, hurja peli.