Vappu Pimiä oli tämän illan ttk-lähetyksessä todella väsyneen oloinen ja poissaoleva.
Onkohan Vappu ottanut liian suuren palan haukattavaksi, työ Voicelle varmasti riittäisi, ettei pala loppuun!
Vappu Pimiä
23
1474
Vastaukset
- Farenheit
En todellakaan ole samaa mieltä. Vappu on loistava juontaja ja teki hommansa taas upeasti.
- vaisua
oli
- pölvästeille
vaisua kirjoitti:
oli
kelpaa pienempikin hehkutus ;DDD
Odotan taas BB ja Vappua, nyt huilikoon! - iha-naa
Hyvän koulutustason omaava miellyttävä,toimittaja/juontaja.
On ollut Chat-juontajanakin,eikä munannut itseään niin kuin nämä useat nykyiset toimittajanalut.Sisällä talibaanihuivi kaulassa yhdelläkin,kamalaa!! - Anonyymi
Voi luoja , Ei kannattaisi kuittailla omasta miehestään julkisuudessa , karmeeta !! Käy puan niin että mies hermostuu , kuka haluaa että rakkain ihminen jatkuvasti naljailee , löytyy pian uusi nainen , näinkin voi käydä
Tuo ei ole sopivaa
- mm. juontokeikkoja
oli ollut ainakin Raision Myllyssä juontamassa muotinäytöstä viikko sitten viikonloppuna ja muuallakin on tehnyt töitä. Aika kova likka paiskomaan hommia.
- me ei huomattu
Vapun väsymystä?
No siksi, ettei hän sitä ollut.
Ajattelit varmaan aloitusta kirjoittaessasi, että pannaanpa Vappu ojennukseen, koska hän nyt tienaa töillään liikaa.
Kateus ja ilkeys samassa ihmisessä, siitäkö se elämän onni tulee?- niitä
ilkeitä Vapun vihaajia riittää. Oli niin epäreilua viime vuonna että hyvä tanssija Vappu äänestettiin pois aikaisin vaikka hänessä oli pirteyttä ja kaikkea mikä olisi voinut tehdä hänestä voittajan.
- koffeiini pillerit kotio
Eikös tuommosen sikku likat roiku baareissa ja kömmi kotiinsa vasta 4 maissa??? Shit pitäs nukkuu ja vetästä purkkillinen koffeiinii. Ehkä Piimä on ollut jonkun miehenluonna sutimassa ja uni jäänny haaveeksi.
- Olettepa kateellisia
Vappu on hyvä ja selkeäääninen juontaja. Kaiken lisäksi hän oli tänään hyvin kaunis nätissä kiharakampauksessaan ja upeassa puvussaan. Turhaan haukutte Vappua, olette vain hyvin kateellisia menestyvälle ja kyvykkäälle juontajalle.
- pirteyttä mutta
Olettepa kateellisia kirjoitti:
Vappu on hyvä ja selkeäääninen juontaja. Kaiken lisäksi hän oli tänään hyvin kaunis nätissä kiharakampauksessaan ja upeassa puvussaan. Turhaan haukutte Vappua, olette vain hyvin kateellisia menestyvälle ja kyvykkäälle juontajalle.
Hyvin se Wappu vetää! Homattavasti parempi kuin esim. männävuosina ollut hönöttäjä, sai aina jännittää saako juonnot aikaiseksi. Nyt voi rauhassa katsoa :)
- oksettaa
pirteyttä mutta kirjoitti:
Hyvin se Wappu vetää! Homattavasti parempi kuin esim. männävuosina ollut hönöttäjä, sai aina jännittää saako juonnot aikaiseksi. Nyt voi rauhassa katsoa :)
Kyllä on naama liikaa näkyvillä. Vappu minä minä minä mee jo huilaamaan. Millehän mä nyt olisin katellinen, kun itekin oon varakas ja kaunis. Ai chattijuontajana alottaneelle...
- ja tyylikäs
näin naisenkin silmissä
- Kuno
Mutta niin armottoman tyhmä ja julkisuuden kipeä.
- ylpeile.......
Kuno kirjoitti:
Mutta niin armottoman tyhmä ja julkisuuden kipeä.
tietämykselläsi.
Vappu on juurikin tehty noihin ohjelmiin missä on, kai sinun älykkyytesi sen myöntää?
Kunhan BB taas alkaa tää istuu yhtä tyhmä toisella puolen ruutua, ja hauskaa on.
Et tietenkään voi ymmärtää, no voi vali, vali - en minäkään sinua:( - kusipää
ylpeile....... kirjoitti:
tietämykselläsi.
Vappu on juurikin tehty noihin ohjelmiin missä on, kai sinun älykkyytesi sen myöntää?
Kunhan BB taas alkaa tää istuu yhtä tyhmä toisella puolen ruutua, ja hauskaa on.
Et tietenkään voi ymmärtää, no voi vali, vali - en minäkään sinua:(Kirjoittelet klo 02:46 jotain todella himmeetä.Avohoidokki vai mitä...
- nukkumaan...
kusipää kirjoitti:
Kirjoittelet klo 02:46 jotain todella himmeetä.Avohoidokki vai mitä...
Kannattaa sinunkin mennä jo nukkumaan, pellehermanni.
- jo töissä.
nukkumaan... kirjoitti:
Kannattaa sinunkin mennä jo nukkumaan, pellehermanni.
Haaveiletko sä että Pelle Hermanni panis sua hanuriin...
Mee edes kouluun,eihän toi "hinttihermanni edes ole yhdyssana.
Muhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
- kohta poksahtaa
Telkkarissa on joku mainos jostakin "hauskasta" ohjelmasta missä Piimä nauraa, kuten känninen akka. Onkohan Piimä päissään kokoajan, kun nauru on jotenkin ennalta harjoteltua. Pitäs ainakin pari vuotta lomaa, jotta muuttus takas pirtsakaksi tyttöseksi, mut tämä nyky lookki on surkee, maikkarin chatti/peli ohjelman tyttösetkin on hauskempia, mutta vieläkin epätoivoisempia.
Olis voinnu PYRKII eu ehdokkaaksi ja POIS suomesta! - journalisti,vantaa.
Vappu on upea,koulutettu nainen.
- Valborg
Kerro meillekin,kuinka koulutettu Vappu on?
- Koulutusta??
Kansakoul.ripari ja kantapääopisto.ja istuu pankin päällä.
- Eppu
Eipä minun makuun,koulutuksesta en niin tiedä;)
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1107133
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h955204Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1143463Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p333372Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352504Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191846Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961481Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3411431Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311336- 481094