Lähden lomalle jenkkilään parin päivän kuluttua ja selasin netistä lyhyitä laivareissuja caribialle, sain ostettua bahaman risteilyn pilkkahinnalla 299 usd parvekkeellinen hytti ja yksin käytössä, ruoka sisältyy juomat maksetaan erikseen, lisäksi sain 100 taalaa eturahaa laivalla tapahtuviin ostoksiin.
Varasin Bahaman risteilyn
8
583
Vastaukset
- mitäpä..
sitten??? TÄH. Ei voi vähempää kiinnostaa....
- ja halvalla
sait, tosin lennot sinne on sitten jo ihan eri hintaluokassa. Mukavaa matkaa ja kerro ihmeessä matkan jälkeen oliko hintansa väärti !
- jOuuKK
Lentoliput ostin jo vuodenvaihteessa kun len muutenkin sinne menossa.
Lennot sai kohtuudella 568,- euroo maksoi lennot ja pari pvää alle kuukauden aikaa curvailla vuokra-autolla pitkin ja poikin floridan teitä. - matkaa !
jOuuKK kirjoitti:
Lentoliput ostin jo vuodenvaihteessa kun len muutenkin sinne menossa.
Lennot sai kohtuudella 568,- euroo maksoi lennot ja pari pvää alle kuukauden aikaa curvailla vuokra-autolla pitkin ja poikin floridan teitä.Edulliset kaupat olet tehnyt, hyvää matkaa! Kerrotko vielä minkä nettisiuvujen kautta risteilyn varasit? Oli ilm. jokin las minute -tarjous?
- Aku Ankka
matkaa ! kirjoitti:
Edulliset kaupat olet tehnyt, hyvää matkaa! Kerrotko vielä minkä nettisiuvujen kautta risteilyn varasit? Oli ilm. jokin las minute -tarjous?
Nii-in, ja unohdit vielä kertoa, että vuokra-auton sait ilmaiseksi kun satuit olemaan miljoonas asiakas....KÄÄK!
- jOuuKK
matkaa ! kirjoitti:
Edulliset kaupat olet tehnyt, hyvää matkaa! Kerrotko vielä minkä nettisiuvujen kautta risteilyn varasit? Oli ilm. jokin las minute -tarjous?
Lennot seat24.fi niille sivuille menin vertaa.fi sivujen kautta ja seat24.fi oli edullisin lento.
risteily löytyi taas ShermansTravel.com sama edullinen hinta oli myöskin lastminute.com - jOuuKK
Aku Ankka kirjoitti:
Nii-in, ja unohdit vielä kertoa, että vuokra-auton sait ilmaiseksi kun satuit olemaan miljoonas asiakas....KÄÄK!
Auto maksoi koko ajaksi vakuutuksineen lentokenttämaksuineen crysler 300 c yhteensä
reiluksi 3 viikoksi 717,- euroa.
edullisin tarjous oli e-autovuokraamolta
- lähtisi
amerikkalaisten kukkahattutätien kanssa samalle laivalle, vaikka minulle maksettaisiin.
Siinä seurassa ei kestä päivääkään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p455140Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1221635Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella151459Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "501386- 141195
Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v4110081-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171037Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy76999Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti
Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah60827Junan alle
Kuka päätti tai yritti päättää päivänsä jäämällä junan alle ja aiheutti sen takia veturikuskille ja muille traumat..?28799