Voisitko oikeesti soittaa mulle jossain vaiheessa, ennenkuin nähdään;) Olisi vaan sitten helpompaa ja voisi lopettaa tämän palstalla roikkumisen, kun täällä kuvittelee milloin minkäkin viestin olevan sinulta ja varmaan toisinkin päin? Ajatukset menee sellaista vuoristorataa, mutta olen oikeasti rakastunut sinuun:)
Prinsessa
hei..
202143
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
tästä aloituksesta itsensä tunnistaa? :)
vaan:) Jos sattuu lukemaan.
Että me oikeasti nähdään?
ainakin luulisin..töissä, mutta se oikea kyllä tietää sen;)
kirjoitukset on tosi typeriä provoja. Mikset soita hänelle itse? Ei kai sitä tarvi tänne laittaa et soita mulle ennen kuin nähdään? Ikänä nähnyt missään niin typeriä juttuja kuin mitä täällä välillä näkee.
vastaan vaan, että provo olet itse. Ei muuta.
muuta kuin nauraa. Keksi jotain parempaa tekemistä. Tai edes parempia provoja. :D
mun ajatuksia tänne, niin että koska sä soitat?
Tää oli sille prinsessalle, mutta mulla ei oikeasti ole numeroa ja siksi joudun odottamaan puhelua sulta xxx..;) Nyt meen töihin.
joten jätänpä soittamatta.. :)
Jännä kyllä, miten tällaiseenkin ketjuun pitää jonkun tulla ilkeilemään niinkuin tuo ylempänä oleva kommentti. Minusta tässä ei ollut mitään älytöntä ja on vain mukava huomata, että on miehiä, jotka kirjoittavat tällaisia, vaikkei kohdalle ehkä osukaan... Ehkä se oli juuri se, mikä tuota yhtä lukijaakin kismitti, kun ei ollut se prinsessasi :)
Kiinnostaa muuten tuo, mistä tiedät hänellä olevan sinun numerosi vai onko se vain veikkaus..?
numeroani?
tällä kertaa itse sen puhelimen kätöseen?
tiedän erään "prinsessan" mutta hänellä on mies, ollut jo kauan. Taitaa olla selvittämisen paikka...
morsian,mutta silti rakastan!
Luulen, että hänellä ketä tarkoitan on numeroni (jos vaan oikea), minun nimisiä kun on useampiakin tässä lähiseudulla. Ilmeisesti minullakin pitäisi olla hänen numero, mutta jostain syystä en ole sitä saanut, enkä sen takia voi itse soittaa. Hän on myös voinut saada käsityksen, että olisin varattu, mutta en ole. Enhän tietysti voi ketään vaatia soittamaan tämän perusteella:) mutta voihan sitä aina pyytää. Muuten tämä odottelu ja ihmettely jatkuu edelleen siihen näkemiseen asti.
Ps. Jos hän nyt hakisi numeroni tiedustelusta, niin siellä on tapahtunut pieni muutos;)
pahalta ottaen huomioon oman tilanteeni...
no, kai on muitakin melkein samassa tilassa :S
miten kuulostaa pahalta??
missä päin prinsessasi lymyilee ;D
Minä kaipaan erästä pks:lla asustelevaa M-alkuista miestä ;)
selvennän sinulle senverran, että en ole M alkuinen, enkä pk seudulta, vaikkakin etelästä.
tätä raastavaa kaipausta... joudun ilmeisesti vaan edelleen odottamaan, kun en muutakaan voi, kunpa ei olisi olemassakaan salaisia numeroita:) am