KAIKKI SALOLAISET HUOMIO

Nyt kaikki allekirjoittamaan Rantakokko adressiin nimi et päästään siitä eroon ja saadaan uusi kunnon johtaja.
111599
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat
  • Tehty

    Äänestä

Kuinkas olisi huutoäänestys Salon torilla?

Äänestä
  • Ollaas tarkkana tämän Rantakokon kanssa jatkossakin. Aika paha alku.

    Äänestä

  • silmällä kirjoitti:

    Ollaas tarkkana tämän Rantakokon kanssa jatkossakin. Aika paha alku.

    Ja taas vaan valitetaan!!!!! Vali, vali,vali,vali!!!!! Onpas teillä kivat harrastukset:) Valittaminen!!! Voitte lisätä sen vaikka harrastuksiinne, kun haette töitä;)
    ei voi muuta kuin nauraa!!!!!

    Äänestä

juu nimi on laitettu listaan...

Äänestä
  • Noh..HYVÄ!! Nyt teillä on jo todella paljon nimiä!! Eiköhän noin suurella adressilla hänkin eroa heti!
    voi luoja..

    Äänestä

  • minä vain kirjoitti:

    Noh..HYVÄ!! Nyt teillä on jo todella paljon nimiä!! Eiköhän noin suurella adressilla hänkin eroa heti!
    voi luoja..

    Jäitkö ilman viime yöllä vai mikä harmittaa?

    Äänestä

pikkulinnut visertää, että taitaa olla minä-minä -tyyppiä.

Kun erääs toinen kunnanjohtaja on tällainen;

http://fifi.voima.fi/artikkeli/Tapaus Ak i Greus/2773

niin tulee tunne, että taitavat olla sairaita yksi sun toinen.

Äänestä

  • Juuri noin toimitaan meillä suomessa. Jos "tietyt tahot" näkevät tarpeelliseksi tuhota ihmisen elämän niin syyt kyllä keksitään.
    Toivottavasti Greus taistelee viimeiseen asti tätä mätää järjestelmää vastaan. Kaikki tuki hänelle ja jaksamista.
    Vois vielä vähän vihjaista että moista mielenvaltaa harjoittaakseen ei tarvitse edes olla kunnanjohtaja. Tavallinen työnantaja riittää tähän asiaan. Tehtävänään suojella omia hämäräperäisiä asioitakäyttäytymistä / osaamattomuutta.
    Tämä kaikki on suoraa seurausta oikeistolaispolitiikasta. Tavallista kansalaista sorretaan viimeiseen asti ja hiljennetään keinolla millä hyvänsä.
    Nyt jos koskaan olisi aika tuoda julkisuuteen vastaavia tapauksia. Sekä eteenkin kaikkien henkilöiden nimet jotka kyseenalaisin keinoin harrastavat tätä kasvotonta sortoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huutavan ääni kirjoitti:

Nyt kaikki allekirjoittamaan Rantakokko adressiin nimi et päästään siitä eroon ja saadaan uusi kunnon johtaja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu