PsOne ja PS2 häviää unholaan!!!!

Heti kun X-BOX ja GAMECUBE tulee ni pleikkareita
ei osta kukaan koska, GAMECUBE tulee olemaan
huomattavsti halvempi ku PS2 ja parempi ku PsOne
X-BOX taas tulee olemaan tehokkain koskaan nähty
konsoli.
3373
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

aika näyttää lyökö GAMECUBE Pleikat..mutta en
oikein usko siihen.

Äänestä

poju ei tiedä mistä puhuu!!! Ota tappi selvää
asioista!

Äänestä
  • Mee sinne laatikkoos kasvamaan vitun kuutio!
    Ja ota se GayCutes mukaan...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


GAMECUBE RULEZ! kirjoitti:

Heti kun X-BOX ja GAMECUBE tulee ni pleikkareita
ei osta kukaan koska, GAMECUBE tulee olemaan
huomattavsti halvempi ku PS2 ja parempi ku PsOne
X-BOX taas tulee olemaan tehokkain koskaan nähty
konsoli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu