nyt kaikki kilvan kehumaan AW tä. koska kontit saapuu suomeen. onko rengaslukko vakiona ? jännitää ihan simona kestääkö pelit ja meneekö kaupax. vanhassa ketjussa jo 10 000 potenttianaalista ostajaa. ei ole kopio osta aito AW nyt kaikki kisaamaan. pidä kiirettä ei riitä kaikille.
NYT TÄRÄHTÄÄ 2. OSA
8
546
Vastaukset
- WREXC
Aikuisen oikeesti alkaa riittämään tämä AW-jauhanta,raskaasta alitehoisesta teinimoposta.
- vanhavitsi!
Tässä oikeat sivut SINULLE!! Sieltä saa apua asiwing ahdistukseen! Me emme pysty sinua auttamaan!
http://keskustelu.suomi24.fi/terveys_show.fcgi?category=97&subcat=2977
http://www.mtkl.fi/tietopankki/mista_apua/psykoterapia/
http://www.psyli.fi/tietoa_psykologeista/etsitko_psykologia- kuka aloitti !"
jos joku alkaa kehumaan kiinamopoa, niin siitä saa kuulla ja pitkään. vitsi vitsi asiawings pilotin numero päitsillä on 278 andy beach !
ihan paskahan se on, kukaan ei sitä osta;)))))) - olla äänessä
kuka aloitti !" kirjoitti:
jos joku alkaa kehumaan kiinamopoa, niin siitä saa kuulla ja pitkään. vitsi vitsi asiawings pilotin numero päitsillä on 278 andy beach !
ihan paskahan se on, kukaan ei sitä osta;))))))taas joku kateellinen, jolla ei ole varaa edes pappatunturiin.
- WREXC
olla äänessä kirjoitti:
taas joku kateellinen, jolla ei ole varaa edes pappatunturiin.
8300 ja 17900 euroa.
Siinäpä mopojeni hinnat - porkkananvärinen
WREXC kirjoitti:
8300 ja 17900 euroa.
Siinäpä mopojeni hinnatitsellä on....noh riippuu onko kilvellinen vai ei mutta n. 5000-9000. -06 exc 525. Katuvessa on tulossa...edellinen meni lihoiksi..
- porkkana.m
hei ja terveiset taas täältä yövuorosta ! jos joku on niin uuno, että luulee tekevänsä pisnestä tuomalla kiinalasita "laatua" niin häntä saa kyllä ihan vapaasti täällä nälviä ;))
AW kuski ajaa kuntoluokan, hiukan hymyilyttää. - Taisit olla ihan sinä itse!...
kuka aloitti !" kirjoitti:
jos joku alkaa kehumaan kiinamopoa, niin siitä saa kuulla ja pitkään. vitsi vitsi asiawings pilotin numero päitsillä on 278 andy beach !
ihan paskahan se on, kukaan ei sitä osta;))))))??????????????????????????????????
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "944263Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293233No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452350- 351358
- 10949
- 141948
- 6904
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12842Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124786- 11780