Mitäs sanotte tuleeko Afganista suomalaisten pelle-sotilaiden "asuttamia" ruumispusseja kunhan vaalit alkavat? Itse veikkaan että suomi-pellet ovat leirivartijoinnissa kun muut turvaavat vaalien onnistumista. Vai mitä? Me ollaan ihan pellejä koko asuomen armeija. Meillä on p0aska taso intissä ja siellä on naisiakin joista ei ole mihinkään!! Ja jätkät täysiä hinttejä!
Itsekritiikki olis tarpeen!
Afganistan?
6
1990
Vastaukset
- Korvenkontio
sitähän tuossa näyttikin tulevan. Oletko jostain katkera vai onko periytyvää sorttia sieltä "käpypuolelta".
- korkea
No, olipas reilu ja perusteltu yhteenveto.
Alemmuus kompleksi johtaa usein tuonlaisiin reaktioihin. - Sissi-K
Noin hurjasti kun avaudut...taitaa olla silleen että ite et pärjänny 6kk Parolan EHK:ssa
- UNTS!
"Meillä on p0aska taso intissä ja siellä on naisiakin joista ei ole mihinkään!! Ja jätkät täysiä hinttejä!"
Taijat puhua kokemuksen syvällä rintaäänellä...- sama hemmo
Rt-tehtävissä, mikäli sitä pelleisyä sellaiseksi voi kutsua, olen ollut ja intti käytynä, eli olen nähnyt ja tiedän mistä puhun ! Voin sanoa että taso on suoraan perseestä ja hävrttää ihan ne lapset! Maassamme olisi oikeita sotilaitakin, kunhan ei niitä säkylän pellejä päästetä jylläämään ja laskemaan motivaatiota!
- HML1980
sama hemmo kirjoitti:
Rt-tehtävissä, mikäli sitä pelleisyä sellaiseksi voi kutsua, olen ollut ja intti käytynä, eli olen nähnyt ja tiedän mistä puhun ! Voin sanoa että taso on suoraan perseestä ja hävrttää ihan ne lapset! Maassamme olisi oikeita sotilaitakin, kunhan ei niitä säkylän pellejä päästetä jylläämään ja laskemaan motivaatiota!
Jos tosiaan pääsit RT hommiin niin taisit lentää ulos sieltä sattuneesta syystä kun noit katkera olet. Olisko viina ollut syynä, kuulinkin juuri kaverilta että sinunlaisesi rääväsuu sai Kosovosta lähtöpassit ja vieläpä ilmaisen saattueen kotimaahan takaisin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1862690Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061122- 84954
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait239819Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20810Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka285775Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies89774Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22708