hitto,en pysty ajaan ladalla koska siinä ei oo abs jarruja ja ajonvakausjuttuja ja tehostimia ja ilmastointia...ja se on NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN VARALLIINENNNNKINNN!!! voi että!!!!!! jotkut sanoo neiteilyksi tätä mutta mä en vaan pysty ajaa ladalla ku se on niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinn surkeeeeeeeee!miten ne ennen on pystyny? voi että!
ei pysty ajaan
ladalla koska...
5296
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
tosi törppö tapaus,jos nyt on selvinkään päin
Minä olen maailman paras kuski! Olen pystynyt ajamaan maailman vaarallisimmalla Lada 110 yhdeksän vuotta ilman kolaria! Tähän pystyy vain huippukuski! Jos Ferrari saa tiettää tästä, antavat he Kimille potkut ja palkaavat minut tilalle.
Kun tunnustaa sen että Lada on täysin paska auto on helpompi alkaa harkita ihan oikean auton ostamista. Monet Lada-kommunistit yrittävät vieläkin uskotella itselleen että Lada on ihan kelvollinen auto mitä se ei ole kuten sinäkin juuri kerroit.
kiksejä, kun käytit mielestäsi inhottavimpia sanoja Lada ja kommunisti. Ovatko mielestäsi nämä sanat sellaisia, että enää ihmistä halventavia sanoja ei olekkaan. Olet luultavasti justiinsa "Homotteluiän" ohittanut ja tutin poistanut taskusta komeron ylimmälle hyllylle. Joko tulevana Jouluna kirjoitat Joulupukille, että pitäisi saada jonkunlainen aparaatti, jolla voisi poistaa ylähuuleen tarttunutta untuvaa. Jos käsin yrittää käypi kipeästi. Mikä on seuraava nimittelykausi edellisten jälkeen. Olisiko se tyttöjä alentavaa nimittelyä. Autoista sinä et tunnu ymmärtävän ja tietävän muuta kuin, että niitä ei saa kivittää eikä naarmuttaa.
Minusta tuo oli ihan asiallinen vastaus. Sehän oli nimenomaan rehellinen ja suora kannanotto ja sisälsi täyttä asiaa.