Zonette

Olen yli 40 yh äiti.Seurustellut vuoden nuoremman ristiverimiehen kanssa.Yhdessä ollaan oltu alusta asti päivittäin.Nyt tuntuu että tunteeni läsähtäneet ja tumma ex meiilessäni pyörii.Mitä näkisit minulle?Kiittäen
2133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Seurustelunne tulee jatkumaan enkä nää sinun siitä lähtevän minnekään.Suunitelette jotain tulevaisuutta ajatelen.Raha asiat nousevat myös täällä esille ja hän on sinulle suuri apu siinä.Ex kanssa nään ystävyyttä välilläne mutta hänellä on toinen rinnalla jonka kanssa hän tulee elämään loppu elämänssä.Rakkaudella Zonette

Äänestä
  • Kiitos sinulle:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Auttaisitko minua? kirjoitti:

Olen yli 40 yh äiti.Seurustellut vuoden nuoremman ristiverimiehen kanssa.Yhdessä ollaan oltu alusta asti päivittäin.Nyt tuntuu että tunteeni läsähtäneet ja tumma ex meiilessäni pyörii.Mitä näkisit minulle?Kiittäen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu