Coupessa on potenttiaalia!

31489
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tiedoksi vaan sinnekkin päin että tuo beta 2.0 moottori kestää kyllä sellaset 600-700 heppaa paukkendaalia turbotettuna, ko. moottoria käytetäänkin esim. rallicross-sarjassa jossa moisia tehoja revitään irti kuinkas muuten.

Luulin ensin että kyse oli remmitetystä V6-moottorista josta tollaisia tehoja voidaan hakea mutta erehdyin. ;)

Mukava nähdä täälläkin uusia keskustelijoita kun täällä niin harvakseltaan ketään on, ehkä kaikki muutenkin pyörivät jo hyundaiperfomance.com:n foorumeilla :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


XxX kirjoitti:

siitä vaan katsomaan

http://www.tiburonturbo.com/pics/2003-30-sept-dyno/video/dyno-289whp-tiburon.wmv

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu