Tomb raider 4 pc ongelma

elikäs ostin tos tomb raider boxin jos on 1-6 tombat ilmeni ongelma 4:sen kans kyl sen koneeseen saa mut ei toimi ees setup muut toimii hyvin vaik konees on vista 32
ei toimi yhtään paremmin xp:llä
vaihoin jo kerran sen toiseen
ei kait siinä oo jotain steam juttua
T: ny jäi lara väliin
5284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

voisit määritellä uudetsaa miten ei toimi. Tuleeko virheilmotuksia?

Äänestä
  • ei tu mitään muuta kuin joku ilmoistus et tombraider exe lakkas toimimasta heti kuin on asentanut pelin eli ja sit dxdialog jerjaa et dx oliko se 8 puuttuu voihan se vaikuttaa kun konees on GF 8500 GT ja siinä dx 10
    mut muut toimii kyl jopa crysis

    Äänestä

Mäpäs tiedän mitä sun ainaki kannattais tehdä. Elikkä viet tomb raider boxis kauppaan ja vaadit rahasi takaisin. Sitten menet googleen ja googletat tombraider box torrentin ja lataat pelit ihan ilmaiseksi. Ja nyt sinun ei tarvitse ikinä tuhlata euroja pc-peleihin jotka saa ihan ilmatteeksi. Rahat siinä menee.

Äänestä
  • EN VIITTI voishan sitä ladatakin mut nyt on joku vi... mokkula puol meganan kestäis ikuisuuden et se tulis ja sit se voi olla millä kielellä ja puolella torrenteilla tulee pelkkää paskaa ja troijalaisia mut puolet vähemmän kuin suomen hupeilla .. .ja sit kun ei toimis isolla
    joo en viitti
    pira... vaiko minin...

    Äänestä

  • ollopkilo kirjoitti:

    EN VIITTI voishan sitä ladatakin mut nyt on joku vi... mokkula puol meganan kestäis ikuisuuden et se tulis ja sit se voi olla millä kielellä ja puolella torrenteilla tulee pelkkää paskaa ja troijalaisia mut puolet vähemmän kuin suomen hupeilla .. .ja sit kun ei toimis isolla
    joo en viitti
    pira... vaiko minin...

    No hohhoi ku lataat esim jotain pelitorrenttia niin siellä on myös jotain keskustelua niistä esim pirate bäyssä, siellä lukee useimmiten jos on viruksia tai muuta shittiä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anttolan ponnistus kirjoitti:

elikäs ostin tos tomb raider boxin jos on 1-6 tombat ilmeni ongelma 4:sen kans kyl sen koneeseen saa mut ei toimi ees setup muut toimii hyvin vaik konees on vista 32
ei toimi yhtään paremmin xp:llä
vaihoin jo kerran sen toiseen
ei kait siinä oo jotain steam juttua
T: ny jäi lara väliin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu