Hullut päivät taas stockalla 1.4-4.4
näkyy olevan kivoja kaupunkilomapaketteja, sekä edukkaita lentoja taas roppakaupalla.
Kannattaa hydyntää, säästää kivan summan.
Onhan siellä paljon muutakin, tuli vaan mieleen tuosta kaupunkilomakeskustelusta!
Kaupunki-ja muita
9
378
Vastaukset 9
Stokmanni, meillon vain Tokmanni..:)
- tota,
onks kaikki ne sulle pitkällä?
Niitähän on Tre, Tku, Oulu, Hki Espoo ja Vantaa.
Tiiän kavereita ku käy 100-200km päästäki nois. - sellainen on?
Tellastiina kirjoitti:
meillä oo Tokmanniaka -
on vaan "Vapis"!Eipä oo silmiin moista firmaa osunut?
Onkos se jokin halpisketju, vai mikälie? sellainen on? kirjoitti:
Eipä oo silmiin moista firmaa osunut?
Onkos se jokin halpisketju, vai mikälie?Se on Vapaa Valinta ja tietääkseni samaa ketjua kuin Tokmannikin, Tarjoustalokin kuuluu samaan Tokmanni-konserniin.
- Koitin kattoa netistä
en löytänyt. Halaisin mennä kesällä 2 viikoksi Tukholmaan, yöpymisen järkkään itse, mutta onko Tukholman matkoja siellä Stockan Hulluilla päivillä?
- se lehdykkä eilen
Mut ookko koittanut googlella. Yleensä aukee sieltäki ne nettisivut, jos ei sit avata vast ma.? En koittanu, mut oon joskus tallinnan tarjontaa vilkuillu, ja mennyt lahden yli.
Niil on omat eri tarjoukset.
Ei ollu tukholman lentoja, oli kyl paljo muita.
Bergen, Bugarest, Lontoo, Hampuri, Delhi,/ ke..
Köpis, Varsova, Budapest, Rooma, Soul,/to
Göteborg, Vilna, Istambul, Geneve, Osaka,/pe
Kiova, Wien, Riika, Amsterdam, Peking/la.
Noi on ne kohteet, mihin saa meno-paluuliput, eri päivinä tulevat myyntiin,
Sit on niit kaupunki lomia, mihin hotlelli ja kuuluu, ne myydään hullujen päivien aikana suomen matkatoimiston matkoja.
Uskoisin et jos googlaat hullutpäivät löytynee?
- haaveilija
Tukholma tai Tallina huhtikuun alussa alkanee jo viherjöimään.
Tukholmassa en oo käynytkää pitkää aikaa.Mites se kruunun kurssi?
Ite oon niin laiska, etten viitsi järjestellä.
Valmiin päälle vois vaikka lähteekin. Mut ei oo järjestäjiä.
Oishan se piristävä kevään ja kesän alku.- näkyy olevan
Sekä Tukholman, että tallinan matkoja, siel suomenmatkatston hullut päivät myynnis.
Tukholman risteily su-ke 14.4-31.5 välillä hesasta, hyttihinta 50e A 40e B ja 30e C
Tallinnan hotelliristeily 6.4-31.5 viikkarin XPRS ja hotelli. 62e/hlö
nää on myynnis la 4.4
lisätietoja www.smt.fi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää
Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty471509Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon
Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä3451279Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas
Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto351080Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?
Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s3311029- 60987
Kai mua vähän
Masentaa tämä kaikki. Tämä koko meidän välinen juttu on niin vaikea… Voitaisiinko molemmat lopettaa tilanteen ruokkimine136914Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen
Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel33821Treffi-ilmoituksia!
Tähän avaukseen voipi treffeille halukkaat laittaa oman - lyhyen - vapaamuotoisen hakunsa,burneri emaileinee). Tavoitte195728- 61625
- 42609