Ferrari EI enään hallitse F-1 kisoja!.

Ross Brawnin uusi Brawm GP-talli on tämän kauden "MUSTA HEVONEN"!.
2168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ekoissa kisoissa voi pärjätä, sitten varakkaat isot tallit menevät heittämällä ohi.

Äänestä

Räikkönen oli VIIMEINEN!!. Brawn GP hallitsee tällä kaudella ja Ferrari "vikisee perässä"!!!.Hamilton oli 4. ekassa kisassa,VAIKKA lähti kilpailuun melkein VIIMEISENÄ!.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Brawn kirjoitti:

Ross Brawnin uusi Brawm GP-talli on tämän kauden "MUSTA HEVONEN"!.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu