apua tarvitaan..

menin ostamaan verac failin ja nyt en pysty myymää sitä enää G.E:s , mitä teen ? :)
5181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tee näin:otase verac ja mee lumbrigee ja mee sinne bobille (b axe kaupassa)ja useta sitä verac failii bobii.se "korjaa" sen.se maksaa vähä.oisko 3-5k.sitte voit myydä sen.

Äänestä
  • Bob korjaa VAIN axeja.

    Harold taas korjaa barrows kamat.

    Äänestä

  • Juu juu kirjoitti:

    Bob korjaa VAIN axeja.

    Harold taas korjaa barrows kamat.

    Lumbridgen bob:kin pystyy korjaamaan barrows tavarat normaali hintaan.

    Äänestä

  • white-knigth kirjoitti:

    Lumbridgen bob:kin pystyy korjaamaan barrows tavarat normaali hintaan.

    aijaa :L

    Äänestä

Oletko kokeillut K-O-R-J-A-T-A``???

Aivan oikein KORJATA?

Lumbridglessa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

menin ostamaan verac failin ja nyt en pysty myymää sitä enää G.E:s , mitä teen ? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu