Keneillä on mtv3 max?

mtv3:lla koosteena f1 kisoja?
12741
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

ne katsotaan.

Äänestä
  • Oli pakko hankkia MAX:n kortti kun kyllästyin kiinan kieliseen selostukseen..... Toisaalta taidan irtisanoa MAX:n ja tulevaisuudessa katsoa koosteena.

    Mitä järkeä on katsoa kissa suorana kun maaliin tulojärjestys arvotaan FIA:n toimesta kuitenkin vasta kisan jälkeen...... Ei tule tuuletettua turhaan....:)

    Äänestä

  • ISL kirjoitti:

    Oli pakko hankkia MAX:n kortti kun kyllästyin kiinan kieliseen selostukseen..... Toisaalta taidan irtisanoa MAX:n ja tulevaisuudessa katsoa koosteena.

    Mitä järkeä on katsoa kissa suorana kun maaliin tulojärjestys arvotaan FIA:n toimesta kuitenkin vasta kisan jälkeen...... Ei tule tuuletettua turhaan....:)

    ei tuo Maikkareiden hemmojen selostus paljon kiinan kielestä poikkea. Yhtä paljo räkä lentää ja jos suomalaiset menestyy tulee pissit ja kakat housuun.

    Äänestä

muttei max

Äänestä

RTL:ltä. Maikkarille en maksa periaatteesta. Jos kerran maksaa pitää, niin sitten maksetaan muille.

Äänestä
  • En todellakaan MAKSA siitä , että näkisin Formula ykköset suorana lähetyksenä.

    Äänestä

  • Lataa TVU tai TUVplayer tai jotain sinnepäin....ilmainen sillä näkee shanghai sportilta ilmaiseksi.... Kiinankielen selostuksella

    Äänestä

  • ISL kirjoitti:

    Lataa TVU tai TUVplayer tai jotain sinnepäin....ilmainen sillä näkee shanghai sportilta ilmaiseksi.... Kiinankielen selostuksella

    Maxiltahan tulee ääni normaalisti ilman ongelmaa joten jos sitä suomalaista selostusta kaipaa niin sieltähän sen saa maksutta.

    Äänestä

  • ISL kirjoitti:

    Lataa TVU tai TUVplayer tai jotain sinnepäin....ilmainen sillä näkee shanghai sportilta ilmaiseksi.... Kiinankielen selostuksella

    .....joopa,mut kerroppa miks ei aukee kanava, chatti toimii,ja "melkeen" aukee kanava(huom.ennen on toiminu)

    Äänestä

Minä katosin suorana maxilta tai maikkarin katsomosta.

Äänestä
  • Hyvää kuvaa ilman mainoksia.

    Äänestä

  • Tulee katsottua max:lta, kun tuli tuo kanavapaketti hommattua (ei tosiaankaan vain max:n takia). Tosin katselen vain aika-ajot ja kisan enkä vapaita harjoituksia yms

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja kuka seuraa kirjoitti:

mtv3:lla koosteena f1 kisoja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu