otan osaa

teiniäidit ja isät..opetelkaa käyttämään kortonkia tai pitäkää ne pissalihanne visusti housuissa vahinkojen ehkäisemiseksi, niin säästyy oma elämänne.Kiitos näkemiin ja muistakaa kortonki!
8802
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

mutsin e-pillerit ei tehonnu ja ukkos kiireessä unohti vetää kumihupun slarpan päälle..

mitenkä se sanonta meni? ai niin.. hosumalla tulee vaan kusipäisiä kakaroita!

Äänestä
  • pitäkää teinit kahta kumiukkoa vahinkojen estämiseksi tai pitäkää housut jalassa.

    Äänestä

se kortonki kun sua teki. ÖHHÖHHÖHÖHÖÖ!

Äänestä

Minä ainakin arvostan teiniäitejä/ -isiä, jotka oikeasti pitävät lapsistaan huolta. Oma kokemukseni on, että vanhempani olivat niin vanhoja minut tehdessään, etteivät jaksaneet touhuta kanssani. Aina sain olla yksin joka paikassa, kuten huvipuistoissa jne. Jos ottaa vastuun teoistaan, niin ei teinivanhemmuus minusta huono asia ole. Itsekin toivoisin, että olisin tehnyt lapsia alle 20-vuotiaana.

Äänestä

Ja tietty, just teineiltä.


15 vuotiaiden syvällä rinta-äänellä. Ja järjellä, valitettavasti. Turha heille on helmiä jaella. Parempi vain todeta että idioottejahan ne ovat ennen kun aikuisiksi kasvavat. Hormoonit sumentavat järjen valon.

Äänestä

Kaikkeahan niiden teinien täytyy kokeilla. Aika naurettavaa, kun jo 13-v tytökin levittelee haarojaan ympäri kyliä. Kohta täällä jo 10-v pikkutytöt kävelee vastaan maha pystyssä... -_-Alle 16-vuotialta pitäis ommella pimppi kiinni, ja ompeleet avata vasta sitten kun osaa pitää huolta itestään....

Äänestä
  • Laitetaanko nekin kursittaviksi?

    Äänestä

Jännää, että tekstien perusteella tietää ihmisten iän. Jos nää vastaukset on 15-vuotiaiden (vaikkei missään lue ikää) ja mollaatte toinen toistenne idioottimaisia tekstejä ...melko heikkoa? Luulis et olis parempaa tekemistä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sultan sensitive -man kirjoitti:

teiniäidit ja isät..opetelkaa käyttämään kortonkia tai pitäkää ne pissalihanne visusti housuissa vahinkojen ehkäisemiseksi, niin säästyy oma elämänne.Kiitos näkemiin ja muistakaa kortonki!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu