eli, kun tuolla akvaariossa on esim sellasii sileitä koriste kiviä ja pari piiloa jotka on ihan levän peitossa, niin pitääkö ne nyt alkaa pesemään?? vai antaako sen levän olla? pohjahiekassa levää ei näy, eikä oikein muuallakaan - ainakaan sillee haitaksi asti...?? smmosta vihreetä tukkaa vaan kasvaa siel tääl.
Akvaariokoristeiden
Pesun tarve??
1
417
Vastaukset
- fish KING
Sulautuupahan maastoon...
Jos lasit, kasvit, hiekka alkaa olla levän peitossa, aletaan sitten vasta huolestumaan :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703139
- 612487
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562126Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942035- 551952
- 421584
- 401550
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391158- 61083