KYLLÄ ÄRSYTTÄÄ

EIKÖ NIILLÄ SAATANOILLA OLE MUUTA TEKEMISTÄ KU LAUKATA OVELTA OVELLE JA VIELÄ KESKELLÄ ARKIPÄIVÄÄ
2275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se on jehovien tehtävä. Monet lähtevät hiukan vastahankaan tekemään moista työtä, mutta heidät patistetaan siihen! Tiedän jehovia, joita ottaa päähän koko systeemi, mutta eivät voi sille mitään, sillä jos valtakunnan salista laitetaan liikekannallepano, silloin on lähdettävä!
Ei he voi tuosta vain päättää, että määpä en nyt jaksa kerätä. Tuollaisille jehoville näytetään helevetin ovia!

Äänestä

seuraavalla kerralla verimakkaraa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NUO JEHOVAT kirjoitti:

EIKÖ NIILLÄ SAATANOILLA OLE MUUTA TEKEMISTÄ KU LAUKATA OVELTA OVELLE JA VIELÄ KESKELLÄ ARKIPÄIVÄÄ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu