Hinnat laskee

Cadillac CTS 30.000 usd -> 22.000 eur. Ei paha.
11229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Laskevat missä laskevat. Eipä ole Suomessa autoja ennenkään dollarihinnoilla myyty. Sitä paiyrtsi uudessa TM:ssä kerrottiin, että Cadillacin ja Corveten jakelua koko Euroopassa hoitanut hollantilaisfirma on joutunut velkasaneeraukseen ja keskittyy vain kotimaansa markkinoille. GM aikoo noiden kahden merkin myynnisää keskittyä Euroopassa jatkossa vain "ydinalueille". SUomipa ei ehkä näihin kuulukaan???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


................ kirjoitti:

Cadillac CTS 30.000 usd -> 22.000 eur. Ei paha.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu