Katsoitteko Puskurin

Olipa kerrankin ohelma joka ei nostattanut tunteita.Kaikki täyttä totta.

hyvää kevättalvea t.puskurifani
121642
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Juu piti katsoa Puskuri, mutta katsoin vahingossa Pikku-Kakkosen.
Oli ihan asiallinen.

Äänestä

ohjelmalle nauravat jopa Tojo rimpuloiden omistajatkin!

Äänestä
  • paitsi mazdan omistajat, jotka itkee!!

    Äänestä

  • muut nauraa, kirjoitti:

    paitsi mazdan omistajat, jotka itkee!!

    nubirapellen provo se ohjelmassa esiintyvä ruostuminen.

    Äänestä

ei se mitään uutta ollut kaikkihan sen tietää että alle viiden vuoen ikäiset mazda kuutoset on retu kivisen autoja kun pohja puuttuu.

Äänestä
  • No ilmankos minun mazdassa on pohja paikollaan, ja asiat kunnossa, kun se on kohta seitsemän vuotta vanha. Kun kerran vain alle viiden vuoden ikäisistä puuttuu.

    Äänestä

mun mielestä kyseinen ohjelma oli fiasko-ei ainakaan itseäni naurattanut yhtään heidän huumorin tajuinen parivertailu opel vs. tojo-aika lapsimaista pelleilyä,tosin kun katsoo sitä hankisääskeä siinä niin ei kait semmosesta ruipelosta ole kuin kesällä veneen tapiksi-ei ihme että vanhemmat on huolissaan nuorista kun tommosia luuviulujakin löytyy vielä jostain , siinä muka vielä testaa autoja.

Mitä tuli siihen mazda juttuun ruostumisesta niin ainaskin esim autosta oli helma sisässä-tiedä häntä missä oli pyörinyt koko auto ja kaiken huippuna kehuttiin esim.seatin pellejä ja voin omasta kokemuksesta sanoa että perheessämme on kakkosautona ibiza ja on varmasti viimeinen seatti meidän taloudessa-pellit suorastaan ala-arvoiset ja muukin tekniikka...

Äänestä
  • Niin, mut ei se seatti ruostu niin pahasti, kun suuren osan ajasta seisoo lämpimässä korjaamohallissa.
    Mutta onhan siinä ero prioriteeteissa. Toisille on tärkeää, että auto on luotettava ja käyttövarma päivästä toiseen ja kilometri kilometrin jälkeen, ja pääsee sinne minne on tarkoituskin mennä. Toisille on taas tärkeää, onko 10 vuoden päästä hamassa tulevaisuudessa jossain kenties oletettavissa näkymään ajan hampaan jälkiä. Mutta ei niin väliä pääseekö sillä tänään, huomenna ja ensi vuonnakin pisteestä a pisteeseen b kulkematta aina korjaamon kautta.

    Äänestä

pahan ohjelma! Voin sanoa myös, että voi perke...!!! Totta kaikki mitä asiantuntijat voi vaan ikinä sanua! Olen täysin samaa mieltä, per.....tä koko ohjelma! Rimpula hohohooo, hahahaaa!

Äänestä
  • Niin, että mitä oikein tahdoit lopulta oikeasti sanoakkaan?

    Äänestä

Siis mikä on täyttä totta?

Äänestä

Hyvä ohjelma, todisti taasen aukottomasti jopa esimerkkiauton (Mazda 6) miten verrattain uudet autot alkavat nopeasti ruostumaan kuten tuokin kuutonen. Samalla ohjelma todisti myös sen että ruostuminen ei koske läheskään kaikkia merkkejä mutta Mazda on kyllä ruostuvan auton maineessa pahasti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asiallinen osio kirjoitti:

Olipa kerrankin ohelma joka ei nostattanut tunteita.Kaikki täyttä totta.

hyvää kevättalvea t.puskurifani

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu