Hei! Millainen sää elokuussa? Kertokaa hyviä hotelleja? Entä shoppailupaikkoja? Onko siellä hyviä rantoja missä ottaa arskaa?
Vastaukset 3
- BKK:ssa
Löytyy !!!! Hotelleja on vaikka kuinka paljon, jos budjettisi kestää, mutta silloin sataa, arskaa voit ottaa solariumissa ja thai-hierontaa, sekin auttaa avuttemuusesi. Kanavissakin voit uida "pötköjen" seassa ja nauttia niitä pahimpaasi nälkääsi, ettei painosi pääse rentouttamamislomallasi pääse putoamaan. Tavarataloissakin löytyy, jos shoppailu kiinnosta...sinne vaan, älä eksy, siellä asuu muutama miljoona ihmistä, jotka eivät löydä sieltä enää ulos.
- varmaankin
viisi kertaa elokuussa Bangkokissa ,eikä kovinkaan paljon sateita ole ollut,auringonpaistetta ja kuumuutta sitäkin enemmän,tänä vuonna taas muutamaksi viikoksi sinne elokuussa!
- *****hotelli
Tässä oikein hyvä hotelli.
On valittu useita kertoja maailman parhaaksi.
http://www.mandarinoriental.com/bangkok/
Ole hyvä vaan ja kiitoksia kiitoksistasi etukäteen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 128797
- 81706
- 56688
- 46593
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?40577- 60552
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko71526Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅44517- 26491
- 53473