automaalaukseen

onko auton maalaukseen mahdollista saada sponsoria?1.6 turbo corolla projekti menos....
3272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suosittelen lämpimästi tuota K-kaupan Pirkkaa. Koko autosta tulee valkea ja joka sivulla lukee isolla Pirkka.

Ota nyt järki käteen ennen kuin alat laittelemaan tänne kysymyksiä! Muutenkinh tämä paikka täynnä roskapostia!

Äänestä

Sponssaan jos teet auton kunnolla. Siis tekniikan.
Vedän värin ylle. Onko KE 70 vai uudempi. No, jokatapauksessa niin tai näin Toyotat menee kaiken edelle. Laita jotain yhteystietoja. Minä en voi. Joku katsoo sen mainonnaksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sponsoria? kirjoitti:

onko auton maalaukseen mahdollista saada sponsoria?1.6 turbo corolla projekti menos....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu