http://www.tietokone.fi/uutta/uutinen.asp?news_id=37386&tyyppi=1
Uutisen mukaan GSM Suomi on pahoissa talousvaikeuksissa, se ei pysty maksamaan palkkoja ja jopa sen toimitusjohtaja tekee töitä ilman palkkaa.
Eli olisiko kannattanut perustaa vähän realistisemmille odotuksille ja pohjalle tuokin yritys niin ei oltaisi nyt tässä...
Vähän ihmettelinkin niiden mainoksia tähtimyyjien palkoista 8000 euroa kuussa..
GSM Suomen palkkarahat lopussa!
häämöttääkö konkka?
3
1011
Vastaukset
- sitten synkkaa
yhteen;
http://www.gsm-suomi.fi/yksityisasiakkaat/
"palkkaamme 100 uutta myyjää"...- ap.
Hullulta kuulostaa, jostain tosin olin lukevinani, olisko ollut tuossa Feeder5:n aloittamassa ketjussa että enää eivät rekrytoi uusia myyjiä. Vähän järjetöntä se olisikin kun samaan aikaan potkitaan väkeä pois. En kyllä tajua miksi tuo rekry-ilmoitus on edelleen tuolla sivulla. Kaipa se on niiltä unohtunut...niinkuin moni muukin asia.
- elisa...since
rekry linkki ei toimi
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle283577Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A142840Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.1212771Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt242687Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1162438Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.771772Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥501698Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261676Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.431461- 1461349