Onko kukaan nähnyt "Jyrki69:ä" ilman peruukkia?
Jyrki69:llä peruukki?
19
5363
Vastaukset
- joo..joo
Ei sil oo peruukkii!
Mist oot lukennu!??- ikuinen 69eyes fani
Ei tietenkään Jyrkillä peruukkia ole.
- kuultu laulajan
aitoa ääntä?
- myrskykatti
...koska sillä ei oo peruukkia.
- 91
Jyrkillä ei ole peruukkia.
- WeOwnTheNight
viimeks eilen, koska sillä on aina päässä ihan omat hiukset. siis ei peruukkia...
- Terdeee
mitä tämä nyt on. onko Andyllä kalju, onko Jyrki69:llä peruukki. aivan psykedeelistä osastoa. mistä te keksitte nämä jutut. alan olla tosiaan huolissani teistä nykynuoriso. kun jutut alkaa oleen ku sieniä syöneillä tontuilla, mitä seuraavaksi: onko Jussi 69:llä kolme kättä? pitääkö tästä satuosastosta ny huvittua vai olla huolissaan... retorinen kysymys. (googlaa "retorinen")
- Jaska Susi
yhdellä 69 Eyesin jäsenellä EI ole hiuksia, oikeesti.
mutta tiedättekö/ hoksaatteko kuka se on???
(et kun tämmösen vihjeen antaa, ni luulis kattelevan et kellä on aina huivi päässä höh..) - Gothic Birdie
Jaska Susi kirjoitti:
yhdellä 69 Eyesin jäsenellä EI ole hiuksia, oikeesti.
mutta tiedättekö/ hoksaatteko kuka se on???
(et kun tämmösen vihjeen antaa, ni luulis kattelevan et kellä on aina huivi päässä höh..)hallelujaa vain ja huh hellettä. siis taidat nyt vähän aliarvioida tätä kohderyhmää. kyseisestä eyes-muusikosta oli kaljufoto oikein Soundilehdessä, kun häntä maskeerattiin siinä ennen videokuvausta. et jos se nyt valtakunnallisessa musiikkiaviisissa toi kalju oikein komeilee niin luulis et joku toinenkin, lisäkseni, on sellasilla hoksottimilla varusteltu et tietää kenestä on kyse. luulis.. ?
- Black Santa
Gothic Birdie kirjoitti:
hallelujaa vain ja huh hellettä. siis taidat nyt vähän aliarvioida tätä kohderyhmää. kyseisestä eyes-muusikosta oli kaljufoto oikein Soundilehdessä, kun häntä maskeerattiin siinä ennen videokuvausta. et jos se nyt valtakunnallisessa musiikkiaviisissa toi kalju oikein komeilee niin luulis et joku toinenkin, lisäkseni, on sellasilla hoksottimilla varusteltu et tietää kenestä on kyse. luulis.. ?
niin ja nolla pisteen vihje perheen tyhmimmille: kalju mut ei peruukkia.
hox hox ?!?! - GothicGirl69
Black Santa kirjoitti:
niin ja nolla pisteen vihje perheen tyhmimmille: kalju mut ei peruukkia.
hox hox ?!?!Aatsillahan (basso) on kalju-style, et oo pahemmin tainnut käyä keikoilla vai?
- gothic queen
Jaska Susi kirjoitti:
yhdellä 69 Eyesin jäsenellä EI ole hiuksia, oikeesti.
mutta tiedättekö/ hoksaatteko kuka se on???
(et kun tämmösen vihjeen antaa, ni luulis kattelevan et kellä on aina huivi päässä höh..)Se on basisti Archzie,jolla ei oo hiuksia
- Glinda
Jyrkillä on tupee. Tieto on varma.
- Vampire69
Ei Jyrkillä tupeeta ole. Vaan ihan omat hiukset on.
Olen nänhyt hänet livenä ja siitä tiedän,että ei ole tupee.
- Bold 69
Jussilla on hiukset pakenemassa Juicen tyyliin.
Katsokaa RadioRock kiertueen Facebook kuvia esim.Turku / Pori - bald and beautiful?
Tossa tuoreessa idols seuraavan jaxon mainoxessa ainakin otsa korkee kuin ET:llä eli
hiusraja lähestyy päälakea.Jamppa 'vasta' 41 v teenager idol,mut...kova paikka ja jotunee tekee tota immo kuutsa stygee jatkossakin,eli sivuilta ylös ja eteen,kandee välttää tuulisia mestoja,tossa mainitussa spotissa lipee... - Andy McCyrpä
Jyrkillä ei ole peruukki tai tupee. Hänen päähänsä siirrettiin Jussi 69:n munankarvat jo vuonna 1998. Jussi on sittemmin kasvattanut uudet munankarvat, eikä näytä päivääkään yli 62-vuotiaalta.
- RUMATSAMMAKOT
KKuusysi oli aina ns.perähikiän naurettava, myötähäpeää aiheuttava, junttibändi. Kauheeta kuraa.
Helsinki ei digannut. Jätkät kävi tsiigaa kunnon rockbändejä. Itse eivät osanneet ikinä tehdä mitään. Ei soittaa, säveltää, sanoittaa, esiintyä varsinkaan. Kaikki varsinaisia taulapäitä ja onnettomia .. sanonko.
NE LYSTIKKÄITÄ ON
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1821800
- 108997
- 94884
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa19703- 52674
ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42578Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m172534Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45518Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä26511Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;193466