Uusi
Sorento tulossa...
11711
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Lähteeköhän tuo "KIA" maskimerkki helposti irti?
Takaluukun logot ainakin lähtee helposti kun ovat liimattuja.
liimata oman toyotamerkin siihen päälle jos pelkäät että "kaverit" hylkää ja sen jälkeen ajella sitten salaa himoitsemallasi merkillä.
Daewoon logoja.
Tarkoitit varmaankin, että nykäisisit tämän Kia-merkin irti ja liimaisi sen sitten ruosteisen tojosi keulaan. Voisi olla, että tojosi voisi kenties saada katsastusleiman paremmin paperiin. Kaikkihan sen tietää, että Kia tekee vain laatuautoja!
Kiakkihan sen tietää että Kia ei tee laatuautoja, siitä on faktaa helvetisti satavilla !!! siitä että kia olis muka laatuauto ei ole faktaa saatavilla.
kuskin puolen ajovalopoltin ja pyyhkijän sulat vaihdettu.
Öljyä ja suodattimia vaihdettu, eikä niitäkään merkkihuollossa.
Huollot tähän mennessä 430,00€.
Laatua tai ei, luotettavuus ainakin huippua.
ilman vikoja.
Itse ajelen "paskalla" kansanautolla, 118 000km, kolme kertaa LL-huollettu, 105 000km:n kohdalla vaihdettu molemmat pätkäpolttimot edestä.
Sellasta se on, kun ajelee "paskalla"...
siis tuplaten se mikä minulla tähän mennessä.
Saa nähdä, joudunko noilla kilometreillä vaihtamaan sen toisenkin polttimon?
on myös ylimääräinen öljyn lisäys huoltojen välillä.
Jos väität, että öljyä ei ole tarvinnut lisätä, valehtelet.
autot Toyota mukaan lukien on viallisia jo tehtaalta tullessa....sama koskee myös VW:n fsi koneita. Volkkareissa saa nykyään raahata peräkontissa litratolkulla öljyä, semmosia ne "longlife" sakut nykyään ovat.
turha elvistellä täällä sillä, että on ajanut vaginalla 115000 km vain parilla polttimon vaihdolla kun tuon matkan aikana on kulunut longlife öljyä yli 100 litra.