"Virheraportti!?

Mistä johtuu kun päivittäin,muutamiakin kertoja tulee joku virheraportti? ja näyttö tyhjenee.. mitä pitää tehdä?? kiitti
4353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ohjelmissasi on jotain vikaa. Päivitä ne korjattuihin versioihin tai vaihda toimiviin ohjelmiin.

Äänestä

syyksi?

Äänestä

mitä ohjelmia sinulla on auki silloin? ja mikä on käyttöjärjestelmä? onko tätä tapahtunut pitkään? teetkö jonkin tietyn asian että näin käy?

Äänestä
  • että kun latasin skypen uusimman version muutama viiko sitten. sen jälkeen ruvennut reistaileen. tietenkin joskus ennenkin,mutta tosi harvoin...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kati----- kirjoitti:

Mistä johtuu kun päivittäin,muutamiakin kertoja tulee joku virheraportti? ja näyttö tyhjenee.. mitä pitää tehdä?? kiitti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu