Kuinka paljon maksavat....

... noin suurinpiirtein Nintendo64-ohjain ja
transfer pack? Entä mistäpäin pääkaupunkiseutua
niitä saa?
2332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

se maksaa noin 600 ehkä ylikin niitä saa esim
jyväskylästa

Äänestä
  • Täällä, Heinolassa nintendon ohjain maksaa noin
    199mk ja Transfer pack n.100mk

    Eli ei nyt mitenkään niin hirveän kallista..

    ~H

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nintendo64:n omistaja kirjoitti:

... noin suurinpiirtein Nintendo64-ohjain ja
transfer pack? Entä mistäpäin pääkaupunkiseutua
niitä saa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu