Näin on

Teen saman kuin varjotar.Tällä on tosiaan niin negatiivinen ilmapiiri.Jos haluatte niin voitte ottaa yhteyden profiilin kautta.Hyvää kevään jatkoa kaikille.Zonette
9604
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Yritin ottaa yhteyden sinuun profiilisi kautta, mutta en osannutkaan.Minulla on sähköposti ja salasana mutta ei muuta! Neuvo tyhmää!!!

Äänestä

Kauan jaksoittekin, Sinä ja Varjotar*. Negatiivisten energioiden suodattaminen pois katsomisen tieltä on ainakin minusta erityisen kuluttavaa.

Parempi siis näin. Parempaa ilmapiiriä odotellessamme toivotan siunattua Hiljaista viikkoa ja kiitän viisaista ja lämminhenkisistä vastauksistasi, joita on ollut ilo lukea. Kiitän myös kysyjien puolesta, kun eivät itse ymmärrä kiittää saamastaan hyvästä.

Lämpimin terveisin
Agaatti

Äänestä

Tervemenoa!

Äänestä
  • Maksullisten ennustuspalveluiden omistajat ja heidän palkkaamat ennustajat tekee töitä palstalla, että ihmiset ei saisi ilmaiseksi ennustusta. Sitten kun ei täällä ilmaisella palstalla enää kukaan oikea näkijä halua ennustaa, ihmiset menettää rahansa näille yrityksille.

    Jokainen järkevä tajuaa että ennustaja menettää kykynsä heti, kun alkaa rahastaa sillä. Se on sama asia kuin rakkaudessa. Heti kun siitä alkaa ottaa maksua, se muuttuu prostituutioksi. Voihan se tietysti ihan hyvältä vähän aikaa tuntua se maksettukin juttu, jos ennustaja osaa huokailla korvaan niitä asioita joita maksava asiakas haluaa kuulla. Maku on kuitenkin eri ja sen tajuaa tyhmempikin, jos vain on itselleen rehellinen.

    Äänestä

  • pellejä,kun olemmekin huomanneet.Sairasta touhua!

    Äänestä

Zonette rakas.voinko käyttää täällä jatkossa zonette-nimeä,jos kerran itse lähdet pois lopullisesti.
Nimesi on niin upea, tenhoava,suorastaan satumainen.Olen itse jo jonkin verran harjoitellut näkijä, enkä välitä mittän mistäään negatiivisista energioista täällä.jatkaisin sinun arvokasta työtäsi ja auttaisin ihmisiä.nimesi tukee minua.

Äänestä
  • nämä kaksi nimeä: varjotar ja zonette:
    vonette? zarjotar? zorjotte? vornette? voznette? zorvette? zornette? zorvatar? varjozon? zorjovan?
    nettevar? varnette? varzotarnet? zervorat? voratzet?....

    Äänestä

  • vaikka yhdistäisit kirjoitti:

    nämä kaksi nimeä: varjotar ja zonette:
    vonette? zarjotar? zorjotte? vornette? voznette? zorvette? zornette? zorvatar? varjozon? zorjovan?
    nettevar? varnette? varzotarnet? zervorat? voratzet?....

    Kyllä tässä nyt kaksi aivan eri henkilöä on ollut kysymyksessä, että turha turista moisia joutavia!

    Äänestä

  • V*tar kirjoitti:

    Kyllä tässä nyt kaksi aivan eri henkilöä on ollut kysymyksessä, että turha turista moisia joutavia!

    Räyh!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


zonette kirjoitti:

Teen saman kuin varjotar.Tällä on tosiaan niin negatiivinen ilmapiiri.Jos haluatte niin voitte ottaa yhteyden profiilin kautta.Hyvää kevään jatkoa kaikille.Zonette

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu