Matkakuume iski nyt! Jos sulla sama fiilis, niin mennään yhdessä. Lähtö mahd pian, kohde Egypti tai Gran Canaria
ÄKKILÄHTÖ
nainen35wee
101735
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
kerro s-postiosoitteesi niin kirjoitan sulle suoraan. mulla on vaihtoehtoja joita olen katsellut muutaman päivän.
[email protected]
Hei..Minä lähden! Txt pian 0445001720
Juu Egyptiin olis kiva lähteä snorklaamaan ja ottamaan aurinkoa. Olen 46v mies Helsingistä ja lomaa pääsiäisen jälkeinen viikko - matkalle tekee mieli.
oletko kenties lähdössä cairoon tai cairon kautta jonnekkin muualle? mulla lento 22.4 cairoon ja etsin matkan ajaksi seuraa. Yksin ei kiva matkustaa.
minä olen nyt ainakin lähdössä 11.4 Sharm el Sheikiin ja olen siellä 16 pvää. mulle voi vastata os. [email protected]
MOi,Joko on matkaseuraa löytynyt? Olen 37-v hetero nainen ja loma alkaa 25.4 kaks viikkoa.
Aurinkoon tekisi mieli ja kaveria olisin vailla.
Kirjoittele sähköpostiin [email protected]
elikkäs sähköpostista jäi uupumaan kakkonen oikea osoite [email protected]
Moi!Pääsisitkö lähtemään Hurghadaan 20.4 matkaseuraksi?Olen 39-v nainen ja kyseinen kohde minulle varsin tuttu.(4 krt tuleva matka).
tämä ajankohta ei käy mulle, harmi!