Silimälasit varmaanki

broilereilta
ja kanoilta tulevaisuuvessa.
Etteivät ruottalaisten ruokaan jouvu.
3155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

piru viekköön!

Äänestä

No niinkait se EU on paskaa nykyää ennnen oli kaikki,paremmin kaikki hinnat oli edulisia ynmta,
eu kieltää kohta muutenkin kaiken.

Äänestä

silimälaseja ovat määränneet.
Varmaan Kela-korvvauksella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kielletään kirjoitti:

broilereilta
ja kanoilta tulevaisuuvessa.
Etteivät ruottalaisten ruokaan jouvu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu