halonen jo kerran vei stubbin istuimen eu-kokuksessa ja kansalta kysyttiin mielipidettä ja vain 15% oli halosen puolella.
halonen ei kuulu näihin kokouksiin, sinne kuuluu ulkoministeri ja pääministeri.
halonen ei kuulu näihin kokouksiin, sinne kuuluu ulkoministeri ja pääministeri.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Sopisit myös asioimaan HUMPUUKKIA-kohdalle.
jaa halosta ei saa arvostella kun se on vähemmistön pressa ja vanhanenko muka ei ole poliitikko.
voi voi pientä
Nois molemmista osaamattomista pelleista. Halonen vois painuu takas sinne zetaan mitä tulikin ja vanhanen vois mennä takas nurmijärvelle niittää heinää unikkollon tieltä. Itte on tunne ketään joka dikkais oikeesti jommasta kummasta ns. pätevästä kansan tahtoo toteuttavasta henkilöstä. Halonen on vielä yksinkertasesti ruma akka. Matti on sentään mis, mut ei ole annettu maaäidin lapparilla kun pituutta, kaikki muu on unohtunut.
3v päästä kaikki on toisin. silloin voidaan aloitta Nato neuvottelut, tietty nyt jos Nato meidät huolii.
Länsi ei suomea tarvii mihinkään, suomalaiset kuvittelee olevansa maailman napa, mutta oikesti olemme euroopan perähikilä.