Ollaankohan täällä...

..menossa ihan hunningolle. Ikschiko kirjoittelee taas ihan levottomia. Ne lääkkeet mitä tohtori-setä kirjoittaa on syytä ottaa säännöllisesti, vaikka avohoidossa resurssipulan takia onkin. Mentaali-ongelmat eivät ole nykypäivänä ongelma tai hävettävä asia, mutta eipä kannata psykoosivaiheessa tänne palstalle kirjoitella ja ärhennellä.
3217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...siis sinne hunningolle. Mutta ei se haittaa... taas tullaan vähän parantamaan maailmaa =)
Pirssi pihaan ja menoks.
Harmi, kun Lännenbaariin on niin pitkä matka.

Äänestä
  • Kiva, että jotkut osaa vielä pitää hauskaa. Se on elämän edellytys, että joskus relaa ja ottaa muutaman sidukan ja heiluttaa käsiään pitkissä kaarissa musiikin tahtiin, niinko Mannila Olavin Krouvissa aikoinaan..:)

    Äänestä

  • Lounli-Raideri... kirjoitti:

    Kiva, että jotkut osaa vielä pitää hauskaa. Se on elämän edellytys, että joskus relaa ja ottaa muutaman sidukan ja heiluttaa käsiään pitkissä kaarissa musiikin tahtiin, niinko Mannila Olavin Krouvissa aikoinaan..:)

    Odotan kesäkuun kuudetta, että saan sun hihaas nykästä.
    Muistakkin sitten laittaa se hapsutakki ja lätsä...
    =)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lounli-Raideri... kirjoitti:

..menossa ihan hunningolle. Ikschiko kirjoittelee taas ihan levottomia. Ne lääkkeet mitä tohtori-setä kirjoittaa on syytä ottaa säännöllisesti, vaikka avohoidossa resurssipulan takia onkin. Mentaali-ongelmat eivät ole nykypäivänä ongelma tai hävettävä asia, mutta eipä kannata psykoosivaiheessa tänne palstalle kirjoitella ja ärhennellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu