Kyllä mä

rakastat mua, ystäväsi osui kerran samaan baariin ja möläytti sen kännissä ym. mulle. Tai en tiedä, onko kyseessä ystävä vai työkaveri... :)
3556
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

nimeltään .... En tiedä mitä kaikkea hän minusta on tarinoinut, mutta kai jotain aavistan hänet tuntien.

Äänestä

VAAN!! hekumoit sillä asialla, voi vee.. minkä tämä "ystävä" meni ja teki!!

Ei ollenkaan kiva tämän rakastuneen kannalta, kun sä tiedät jotain sellaista, jonka hänen olisi kuulunut saada kertoa sinulle, omin sanoin.

Eikö sua enää kiinnostakaan, kun nyt tiedät?

Äänestä

että antoi minulle nimen Robin... :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiedän että kirjoitti:

rakastat mua, ystäväsi osui kerran samaan baariin ja möläytti sen kännissä ym. mulle. Tai en tiedä, onko kyseessä ystävä vai työkaveri... :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu