Että mä

tähän ikävään. Kaipuun kohteen nimikirjaimet ovat M.T. Toivottaavsti joku vastaa... jos se oliskin hän, niin tietysti ajattelis jotain muuta kuin mua :/ eikö vaan?
3518
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

minunkin kaipuuni nimikirjaimet T.M. Kuinka sattuikaan ovat vain toisinpäin kuin mulla :)

Äänestä

ajattelisi?
Oletko kertonut tunteistasi?
Kerro ja murehdi vasta sitten :)

Äänestä
  • hänen tyyppiään, mutta hän on mun tyyppiä :) Niin ja hän on varattu lisäks toiselle ja harrastuksilleen. Siinäpä se.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hajoan... kirjoitti:

tähän ikävään. Kaipuun kohteen nimikirjaimet ovat M.T. Toivottaavsti joku vastaa... jos se oliskin hän, niin tietysti ajattelis jotain muuta kuin mua :/ eikö vaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu