http://www.talouselama.fi/uutiset/article161553.ece
-moitetta olisi tullut tuon artikkelin mukaan?
Oletko tyytyväinen
7
823
Vastaukset
- Alfailija
Perheemme Alfa Romeo huolletaan ja korjataan tutussa, luotettavassa pienkorjaamossa jossa saa kohtuukustannuksin takuutyön, erinomaisen palvelun ja siellä ilmoitetaan, mikäli auton kunnossa on jotakin muuta huomautettavaa.
Miksi viedä autoaan korjaamoihin, missä maksetaan ylihintaa hermoilusta ja huonosta palvelusta, kun halvemmalla saa erittäin hyvää palvelua ja ammattitaitoisen työn??????- fiatjeps
Deltan huollossapa en oo käynykkään.. enkä käy. Turhin putiikki maan päällä. Pajalla käyn kans ite..
- fiatjeps
muuten että kian omistajat ovat sitten noin tyytyväisiä.. kun kerran telttahan niitäkin huoltelee pääosin.. onko kiakuskit jo autovalinnallaan osoittaneet tyytyvänsä vähempään??
- ajellut
Sorentolla kohta neljä vuotta.
Huollot olen teettänyt paikallisella pienellä huoltamolla.
Takuukorjauksia ei ole ollut ainuttakaan.
Delta-Autossa olen käynyt viimeksi kaksi vuotta sitten, kun vaihdoin dieselin V6:een.
Näin se tyytyväisyys on mahdollista. - tehdä rahalla
ja Alfa kuski vaatii enemmän kuin lada tai kia...
- Olen tyytyväinen
Mutta mun Alfani on jatkuvasti pajalla.Buhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
- kaislakorpi
Kyllä se on niin pojat että italialaiset tekevät parhaat autot ja venäläiset osaavat huoltaa autot parhaiten (delta auto). Suosin siis merkkiliikettä. Kertaakaan ei ole tarvinnut pettyä. Suuren liikkeen suuria etuja kannattaa käyttää hyväksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.663092Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91821- 1111714
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241229- 125999
- 93943
- 60934
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67916Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6835- 84829