Poltteleeko Palmu vielä....

niitä paksuja kalliita sikareita, vai onko jo joutunut irtotupakka sätkäpaperilinjalle...noilla veloilla vois kai jo harkita???
1203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eikös ukkeli oo täys pa ja paljon velkaa? Sillon ei voi olla varaa sikkeen, sellasiin kunnon pölleihin. Taiteellisena luonteena varmaan pikku pilvet saa sutin viuhuu rivakkaan. Ihan sama mulle, kun en hänen taidetta ymmärrä muutenkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Paskahuusien maalari kirjoitti:

niitä paksuja kalliita sikareita, vai onko jo joutunut irtotupakka sätkäpaperilinjalle...noilla veloilla vois kai jo harkita???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu