Ihan turha tulla kenenkään tojo-pellen vittuilemaan. Kyllä tojossakin on vikoja, sellaista autoa ei ole keksittykään missä ei vikoja olisi ja naapurinkin tojossa on ollut aika paljon vikoja. Vituttaa tuollaiset tojo-pellet jotka luulee tietävänsä mutta on niissäkin vikoja. On nimittäin pikkuisen mukavampi ajaa c5 citikalla kuin tojolla. Eiköhän sitikkakuskit perusteta joku merkkikerho ettei tojo-pellet pääse sotkemaan keskusteluja? Pääsyvaatimuksena sitikan omistaminen.
Ostin sitikan
maak ari
5651
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
citikan! Kovasti vaan ihmettelen tuota viimasuoja
asiaa.. Mahtaa olla sitten tarpeellinen varuste?
Saakohan niintä eri värisinä valita? Pinkki olisi ihan ihku!!
Heippa vaan sun heiluville!
Ps. olen homo.
Miksi sulla pelle on niin kova tarve puolustella valintaasi, sekö että kotterosi on yksi historian heikoimpia esityksiä autoteollisuuden saralla? Luitko TM:n 60 tkm kestotestin Auriksesta? Olikos paljon vikoja? EI OLLUT. Sitikka on ihan paska auto.
Kuulehan Citroen on niin hyvä auto, että sitä saa kehuskella eikä tarvitse puhua paskaa muista merkeistä.
tavallista enemmän.
Vittu ihme pellejä noi Tojo-äijät. Käyvät kaikilla palstoilla vittuilemassa muille autoilijoille.
Mikä pakko se on tollanen Tojon kottero ostaa jos niin paljon vituttaa sillä ajaa? Kyllä jo ostaessa tiedät että se on huonoin auto ajaa, tyydy sitten siihen.
Ei oo kumpaakaan, Sitikkaa eikä Tojoa, mutta jos olisin nyt autoa vaihtamassa ja olis varaa noin kallis ostaa niin se olisi C5. Jo vaikka ihan senkin vuoksi että se on tosi hienon näköinen auto. Vähän toista kuin hintelä Tojo.