Mihin nämä sentit

oikeen menee,ku eesä on raukeenoloinen nainen...pimpelipomtättärää!
5262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kyllä sentit menee olemattommiin

Äänestä
  • raukeenoloiseen naiseen,jötenki?.....pimpelipomtättärää!

    Äänestä

  • kahelimies kirjoitti:

    raukeenoloiseen naiseen,jötenki?.....pimpelipomtättärää!

    ku tollee kieroosti lirrautit.

    Äänestä

Alas niin ei vitut niin paljoa enään hihihi,taikka reissuun tien päälle sinne sentit uppoopi.

Äänestä

sentit menee siihen raukeenoloiseen naiseen....hihi!1!1!!11!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kahelimies kirjoitti:

oikeen menee,ku eesä on raukeenoloinen nainen...pimpelipomtättärää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu