Pankkiautomaatteja

Onko Goalla visa-automaatteja ? Entä goan lentoasemalla ?
5693
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mutta visa automaatteja on ainakin Panjimissa, siis Goan pääkaupungissa. Lentokenttä oli aikast pieni mutta voipa Intia yllättää!

Äänestä

Pankkiautomaatteja on joka puolella ja niihin käy sekä Visat, Masterit että Visaelectronit. Lentokentästä en ole varma, mutta muuten automaattien löytäminen ei tuota ongelmaa.

Äänestä
  • Rahan noston kanssa ei mitään ongelmia visalla ainakaan viime viikolla. Rahanvaihtopisteessä näkyi käyvän myös visa electron. Lentokenttällä ei ainakaan meidän silmiin osunut pankkiautomaattia, rahanvaihtopiste kylläkin oli.
    Ihanaa lomaa Goalla toivottelen!

    Äänestä

Jos nostatte Visalla automaatista, niin se perii kuluina 2 euroa + 2,5%.

Äänestä

Axis-pankin ATM loytyy terminaalin ulkopuolelta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rupiruuuupia kirjoitti:

Onko Goalla visa-automaatteja ? Entä goan lentoasemalla ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu