lääke

tietääkö joku toimivaa krapulalääkettä (en tarkoita nyt aikaa enkä korjaussarjaa)kiitos
7412
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

..lepo, ja syöminen.
Muut ovat poppakonsteja.

Äänestä

Laulujen lunnaat kun on maksettava. Jos et ota ollenkaan viunaa, niin ei tule krapulaakaan. Jos otat paljon,niin pakettiin kuuluu sitten se paha olo. Tämä pitäisi olla ihan selvää asiaa.

Äänestä

Aika

Äänestä

ketään kotona ?
sitä saa mitä tilaa. jos on tilannu väärin niin seuraavan kerran sitte muistaa asian. siinä se.

vai toimiva krapulalääke. onhan noita maailmalla ja markkinoilla kaupattu, kun kerran on kysyntää.
fiksu kauppias kun osaa myydä mitä asiakas haluaa ostaa. hehhee.

Äänestä

lähtee joko ajan kanssa tai sillä millä tulikin, tosin siirtyy ja palaa pahempana jollei osaa hallittua alas ajoa.

Äänestä
  • "..jollei osaa hallittua alas ajoa."

    Korjausta, loivennusta, hidasta laskua, korjaussarjaa - kellosepän tarkkaa puuhaa.
    Kaikki ei sitä osaa, mutta parhaimmillaan toimiva, suorastaan loistava kankkusen väistöliike, ja se vanha vainooja ei osukaan kohdalle.
    Kannatta yrittää. Jos epäonnistuu, sen kyllä myöhemmin huomaa.   

    Äänestä

  • .... kirjoitti:

    "..jollei osaa hallittua alas ajoa."

    Korjausta, loivennusta, hidasta laskua, korjaussarjaa - kellosepän tarkkaa puuhaa.
    Kaikki ei sitä osaa, mutta parhaimmillaan toimiva, suorastaan loistava kankkusen väistöliike, ja se vanha vainooja ei osukaan kohdalle.
    Kannatta yrittää. Jos epäonnistuu, sen kyllä myöhemmin huomaa.   

    mä oon kokeillu kaikki A:sta Ö:hön, korjaussarjat, krapularyypyt, jne jne. Krapulaa ei tule jos juo kohtuudella ja muistaa syödä!!! Itselleni oli raja 4-5 tuoppia, eikä tullut krapulaa ja töihin kykeni menemään ilman ongelmia. Sit taas jos on kunnon putki ollu päällä, niin toipuminenkin kestää, mulla yleensä min. kaksi päivää, että tuntuu että selviää kuitenkin hengissä, hah hah

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jousisoitin kirjoitti:

tietääkö joku toimivaa krapulalääkettä (en tarkoita nyt aikaa enkä korjaussarjaa)kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu