PSP 3000 vai PSP fat

Mitä eroa tolla PSP 3000:nella ja PSP fat:illa. Tai siis tiiän et siin on niinku terävämpi näyttö ja sillee mut onko jotain näkyvämpää eroa niis ohjelmistois?????
3491
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

toi psp fat ei oo enää edes myynnissä

Äänestä

samat jos ne vaan päivittää.

Äänestä

Mulla on 3000, eli sitä suosittelen hankittavaksi. Muta toi fat on helpompi modata customiksi. 3000:niselle on sitten hankalampi modaus, siihen saa ChickHEN custom firmware enabler, tai esim. 5.02 GEN-A customi. Eli modaaminen tarkoittaa, että saat kaikki emulaattorit, PSX pelit ja muut ohjelmat toimimaan, joita sanotaan homebreweiksi. Tätä eroa ohjelmistoissa on, fat on modattu heti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


moi vaan kirjoitti:

Mitä eroa tolla PSP 3000:nella ja PSP fat:illa. Tai siis tiiän et siin on niinku terävämpi näyttö ja sillee mut onko jotain näkyvämpää eroa niis ohjelmistois?????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu